Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

Start | Kredyty | Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne


Jeżeli szukasz dobrego kredytu na zakup nieruchomości, pozwól nam być Twoim prywatnym doradcą w wyborze najkorzystniejszej oferty.

Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego nie jest łatwa. Dzięki naszej szerokiej ofercie pomożemy Ci znaleść najlepsze rozwiązanie. Bezpłatnie porównamy dla Ciebie oferty wielu banków i wspólnie wybierzemy rozwiązania, z których będziesz zadowolony. Pomożemy Ci także w załatwianiu wszelkich foirmalności związanych z kredytem.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 30 banków - większość z nich nie ma swojej placówki w Słubicach. Nasza oferta jest taka sama, jak bezpośrednio w placówce danego banku - dlatego nie warto tracić czasu, biegać od banku do banku, jeździć do dużych miast w poszukiwaniu najlepszej oferty. U nas znajdą Państwo wszystko w jednym miejscu, bez nerwów, stresu i straty czasu.


Jeżeli natomiast potrzebujesz gotówki na dowolny cel, na korzystnym, niskim oprocentowaniu - skorzystaj z naszej pożyczki hipotecznej.

Pożyczka hipoteczna nie jest uzależniona od Twoich dochodów - a od wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem pożyczki. Zaletą tego rozwiązania jest bardzo niskie oprocentowanie oraz długi okres kredytowania.

Nasz pracownik bezpłatnie pomoże Ci w doborze najlepszego rozwiązania na rynku.

Dowiedz się więcej - zadzwoń do nas pod numer (95) 718 60 37 lub 695 398 576 bądź po prostu odwiedź naszą placówkę na ulicy Reja 5 (koło starej policji) - nasz pracownik odpowie Ci na wszystkie pytania.
Jeżeli jesteś spoza Słubic lub z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie odwiedzić nas osobiście - żaden problem. Umów sie po prostu telefonicznie z naszym doradcą na spotkanie w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.