Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

Start | Oszczędzanie

Plan regularnego inwestowaniaJeśli czujesz się odpowiedzialny za przyszłość finansową swoich najbliższych, zacznij oszczędzać już dzisiaj.
Plan regularnego inwestowania ING Best Invest pozwoli Ci osiągnąć wyższą emeryturę, zapewni przyszłość finansową Twoim dzieciom, pozwoli na odłożenie pokaźnej sumy na spełnianie przyszłych marzeń. Odkładając regularnie niewielkie kwoty zyskasz pewność i finansowy spokój.

Zadzwoń do nas 95 718 60 37 albo odwiedź naszą placówkę przy ulicy Reja 5 i zapytaj naszego doradce o szczegóły. Poświęć nam 10 minut swojego czasu, gwarantujemy że nie będzie to czas stracony.


Więcej informacji o Planie regularnego oszczędzania Best Invest na stronach ING - klinij tutaj


Dla osób pracujących za granicą
Wykorzystaj czas, kiedy dobrze zarabiasz i przeznacz małą część swojej zagranicznej pensji na oszczędzanie w kraju. Proponowany przez nas Plan Oszczędzania Best Invest zapewnia wysoki zwrot z inwestycji, na poziomie około 10% w skali roku. Minimalna składka miesięczna to tylko 200zł - czyli około 50 Euro czy funtów. Dodatkowym atutem naszej oferty jest fakt, że w przypadku poważnej choroby lub śmierci - wskazany przez Ciebie wcześniej osoba otrzyma całą kwotę, którą udało Ci się uzbierać.

Możesz skontaktować się z nami za pomocą komunikatorów - po prostu kliknij w ikonkę poniżej i zapytaj o szczegóły oferty.

         Tryb SkypeMe™!