Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

Start

Masz kilka kredytów i męczą Cię wysokie raty – mamy rozwiązanie

Każdy, kto ma jakiekolwiek kredyty - gotówkowe, hipoteczne, samochodowe czy po prostu wziął kilka rzeczy na raty, a suma płaconych zobowiązań jest uciążliwa, może teraz skorzystać z promocyjnej oferty kredytów konsolidacyjnych. Pomogliśmy już wielu osobom z podobnym problemem płacić miesięcznie mniej nawet o kilkaset złotych. Jak to możliwe ?

Konsolidacja, to nic innego jak przeniesienie wszystkich swoich dotychczasowych kredytów do jednego banku, aby płacić jedną, a nie jak do tej pory wiele rat. Trudność jednak polega na tym, aby znaleźć odpowiedni bank, do którego będziemy owe zobowiązania przenosić i to jest właśnie nasze zadanie!

Z pewnych względów, starając się o kredyt, nie zawsze uda nam się trafić na obecnie najlepszą ofertę. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy zaciągając kolejne zobowiązania wpadamy w pewną spiralę, z której wyjść jest bardzo trudno. Dalsze zaciąganie kredytów, na spłacanie poprzednich, nie jest najlepszym wyjściem. Co trzeba zatem zrobić ?

 


Wszystko opiera się tutaj na mądrej konsolidacji – czyli, po prostu, na znalezieniu banku, który zapewni nam uczciwe warunki nowego zobowiązania. Bank ten spłaca nasze dotychczasowe kredyty i przejmuje nasz dług względem dotychczasowych kredytodawców. Odbywa się to jednak na nowych, o wiele lepszych warunkach, a to z kolei sprawia, że nowa rata jest o wiele niższa niż suma wszystkich dawnych zobowiązań łącznie. Efekt – w domowym budżecie co miesiąc zostaje po prostu więcej pieniędzy.

Pamiętaj, że nasi doradcy nie pobierają żadnych dodatkowych opłat za swoje usługi – wszystko odbywa się w sposób bardzo przejrzysty i to klient w ostateczności podejmuje decyzję, czy nowe rozwiązanie, jakie przygotuje dla niego nasz pracownik jest dla niego dobre i czy się na nie decyduje.

Odwiedź nas w naszej słubickiej placówce przy ulicy Reja 5 i sprawdź, jak możemy ci pomóc. Więcej o naszej ofercie kredytów konsolidacyjnych dowiesz się także z naszej strony http://www.finea24.pl/kredyty/kredyty-konsolidacyjne