Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

Start | Moje OC

Nie jesteś skazany na swoje OC!

Z racji dużego zainteresowania naszą promocją, bezterminowo przedłużamy akcję - Nie jesteś skazany na swoje OC. Nie ważne kiedy kończy się Twoje ubezpieczenie. Już teraz powiemy ci, czy warto, abyś ubezpieczył swoje auto w innym towarzystwie i ile na tym zaoszczędzisz! Usługa jest oczywiście bezpłatna.

Akcja – Nie jesteś skazany na swoje OC – ma na celu nie tylko podnieść świadomość konsumenta co do jego możliwości wyboru spośród różnych ofert, ale przede wszystkim pokazać, że warto czasem zmienić swoje stare przyzwyczajenia.

 

 

 

Każdy, kto chciałby sprawdzić, czy jego OC może być tańsze, powinien po prostu odwiedzić naszą słubicką placówkę na ulicy Reja 5 (obok starej Policji) od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 Ważne, aby mieć przy sobie dowód rejestracyjny pojazdu oraz aktualną polisę ubezpieczeniową z informacją o wysokości posiadanych zniżek. Nasz doradca wyszuka najlepszą dla Państwa ofertę spośród wszystkich dostępnych w Polsce ubezpieczycieli i w informacji zwrotnej podpowie, czy warto przenieść ubezpieczenie do innej firmy i ile będzie można na tym zaoszczędzić.

Można także po prostu zadzwonić pod słubicki numer 95 718 60 37 i podać potrzebne dane telefonicznie.

Warto znaleźć chwilę czasu i skorzystać, bo może okazać się to niezwykle opłacalne.


Nie masz czasu nas odwiedzić ? Skorzystaj także z naszego formularza - wypełnij go, a my zajmiemy się resztą - KLIKNIJ TUTAJ