Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

Start | Aktualnođci | Promocyjna oferta leasingu dla młodych firm

Promocyjna oferta leasingu dla młodych firm

Promocyjna oferta leasingu dla młodych firm

Do końca tego roku młodzi przedsiębiorcy mogą skorzystać z tej wyjątkowej promocji leasingu. Oferta skierowana jest zwłaszcza do młodych firm, które są na rynku minimum trzy miesiące. Jest to jedyny warunek, jaki należy spełniać, aby móc ubiegać się o kredyt leasingowy.

Oferta dotyczy wszystkich nowych pojazdów pochodzących od autoryzowanych dealerów, ich wartość maksymalnie może sięgać nawet do 150 tysięcy złotych. Od przedsiębiorcy nie wymaga się jakiegokolwiek wkładu własnego co oznacza, że leasing obejmie 100% wartości pojazdu. Maksymalny okres kredytowania to aż 60 miesięcy, czyli 5 lat.

Ważny jest także fakt, że nie jest wymagane dokumentowanie dochodów swojej firmy, a wystarczy jedynie pisemne oświadczenie i ich wysokości.

Promocja nie zawiera żadnych ukrytych opłat czy innych dodatkowych zobowiązań. Jako Twój doradca finansowy polecamy ją z czystym sumieniem.

Więcej dowiesz się w naszej placówce. Przyjdź do nas lub zadzwoń – 95 718 60 37.
Nasz pracownik z przyjemnością pomoże Ci we wszystkich formalnościach.
Dla firm, które nie działają jeszcze 3 miesięcy także mamy dobrą ofertę leasingową. Jedyna formalna różnica jest taka, że wkład własny musi być na poziomie minimum 5% wartości pojazdu. Zaletą tej oferty jest fakt, że dostępna jest ona już od pierwszego dnia działania firmy.

Finea – doradztwo finansowe na najwyższym poziomie.