Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

Start | Aktualnođci | Promocyjna oferta kredytów konsolidacyjnych - Zimą nie martw sie ratami

Promocyjna oferta kredytów konsolidacyjnych - Zimą nie martw sie ratami

Zima zbliża się wielkimi krokami,na dworze jest już coraz chłodniej, dni robią się krótkie - lada dzień za oknem ujrzymy śnieg. To nieciekawa perspektywa, zwłaszcza dla osób, które muszą spłacać kilka kredytów - do wydatków związanych z ratami, dojdą jeszcze niemałe pieniądze związane z tą porą roku. Dla takich osób przygotowaliśmy specjalą oferte na kredyty konsolidacyjne.

 
Czym jest w ogóle kredyt konsolidacyjny ? Jest to kredyt, którym można spłacić już zaciągnięte zobowiązania oraz, w razie potrzeby, dobrać dodatkową gotówkę. Dzięki temu, kilka rat zastępuje jedna - niższa. Przykładowo, jeżeli mamy zaciągnięte 4 kredyty - na łączną sumę rat 1500zł miesięcznie - kredytem konsolidacyjnym spłacamy wszystkie 4 kredyty - zamykamy je - i pozostaje nam tylko jeden kredyt - z jedną ratą, która przykładowo będzie wynosić 1100zł. Pozwoli to odetchnąć, przeznaczyć pieniądze na coś innego. Szczegółowe informację znajdują się w zakładce - Kredyty / Kredyty konsolidacyjne.

Jeżeli męczą Cię wysokie raty - przyjdź do nas lub zadzwoń. Bez żadnych zobowiązań porównamy dla Ciebie różne oferty - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Nasz pracownik przedstawi Ci różne propozycję, wyjaśni wszystkie probelmatyczne kwestie - sam zdecydujesz czy skorzystać z naszej oferty. I pamiętaj - nie bierzemy prowizji od klientów - to banki płacą nam za naszą pracę. Oferty jakie przedstawiamy są identyczne jak bezpośrednio w poszczególnych placówkach banków - dlatego nie warto jest biegać od banku do banku i szukać pomocy. U nas wszystko znajdziesz w jednym miescu - dodatkowo z miłej i spokojnej atmosferze, spokojnie będziesz mógł uzyskać wszystkie potrzebne informacje i pomoc.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00, a jeżeli coś cię nurtuje - zadzwoń do nas 95 718 60 37 - nasz pracownik z przyjemnością odpowiena wszystkie Twoje pytania.

Finea - doradztwo finansowe na najwyższym poziomie!