Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

Start

Poradnik świadomego konsumenta

W tej sekcji będziemy publikować ciekawe i użyteczne informację związane z kredytami i ubezpieczeniami. Pragniemy przyłożyć wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi zyskały Państwa uznanie, a nasza firma kojarzyła się z zaufaniem i zadowoleniem z podjętych decyzji - dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć tę sekcję - będzie to coś rodzaju Poradnika.

Dzięki zamieszczanym tu artykułom będziecie mogli Państwo lepiej odnaleźć się w świecie usług finansowych, pomogą one Państwo stać się bardziej świadomym swoich wyborów. O wszystkim będziemy mówić otwarcie, bez naciągania faktów. Naszym celem jest Państwa dobro - nie instytuchi finansowych, których produkty oferujemy. Będziemy mówić otwarcie o procentach, prowizjach bankowych i realnych warunkach zaciąganych zobowiązań.

Jeżeli jakaś sprawa Państwa nurtuje, chcielibyście poradzić się w jakiejś kwestii związanej z kredytem czy ubezpieczeniem - prosimy się w ogóle nie krępować i pisać na nasz adres email - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego portalu.
Zespół Finea24.pl