Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

Start | Aktualnođci | Finea wchodzi na Słubicki rynek kredytów

Finea wchodzi na Słubicki rynek kredytów

Firma w swojej ofercie posiada produkty już około 30 banków, w większości tych, których nie ma w Słubicach. Usługi oferowane przez tego doradcę finansowego niczym nie różnią się od oferty poszczególnych banków.

Finea proponuje swoim klientom szereg rozwiązań kredytowych, takich jak kredyty hipoteczne, także dla obcokrajowców i osób pracujących za granicą, gotówkowe, kredyty samochodowe na oświadczenie, konsolidacje kredytów (połączenie wszystkich kredytów w jeden z mniejszą ratą), czy indywidualne oferty dla prowadzących działalność gospodarczą. Także osoby, które jeszcze nigdy nie brały kredytu znajdą dla siebie szereg ciekawych rozwiązań finansowych.

Co najwazniejsze firma nie dolicza prowizji i dodatkowych opłat. Jak podkreśla właścicielka firmy Agnieszka Kozłowska – to banki, a nie klienci, płacą nam za udzielane pośrednictwo.
 
Długoletnie doświadczenie właścicielki w branży kredytów daje gwarancję profesjonalnej obsługi klienta, a spokojna i bezstresowa atmosfera w placówce sprawia, że każdy wniosek będzie rozpatrzony indywidualnie i dokładnie.

Nasuwa się więc pytanie, czy jest sens biegać od banku do banku w poszukiwaniu korzystnego rozwiązania, skoro w jednym miejscu można bezpłatnie porównać wiele ofert i wspólnie z doświadczonym pośrednikiem wybrać tę najlepszą. Jeżeli szukają Państwo kredytu pracownicy Finea są do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00. W indywidualnych przypadkach istnieje także możliwość spotkania w sobotę.

Dodatkowo firma prowadzi PUNKT OPŁAT z konkurencyjną prowizją 1,50 zł, a za ZUS tylko 0,50zł. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym obsługa klienta zajmuje dosłownie kilka sekund.