Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

aqaq
Start | Ubezpieczenia | Autocasco

Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie Autocasco jest ubezpieczeniem dobrowolnym i chroni pojazdy określone w umowie w przypadku np.: zderzenia się pojazdów, zderzenia się pojazdu z osobami, zwierzętami lub przedmiotami, uszkodzenia pojazdu przez osoby trzecie, pożaru, wybuchu, zatopienia, nagłego działania czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu, kradzieży pojazdu lub jego części.

Nasza ofertya AC jest bardzo elastyczna, dopasujemy ją do indywidualnych potrzeb każdego klienta poprzez wybór odpowiednich opcji np.:
     - serwisowy wariant rozliczania szkód
     - brak konsumpcji sumy ubezpieczenia
     - utrzymanie sumy ubezpieczenia dla pojazdów nowych
     - dodatkowe obniżenie składki poprzez wprowadzenie udziału własnego

SZYBKI KALKULATOR AC - KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ CZY MOŻE BYĆ TANIEJProponujemy klientom dwa warianty Autocasco:
- maxi casco - to pełna ochrona pojazdu w przypadku powstania w nim szkody częściowej lub całkowitej (czyli w przypadku kradzieży pojazdu, jego całkowitego zniszczenia lub takiego uszkodzenia, którego orientacyjny koszt naprawy przekracza 70% wartości rynkowej pojazdu z dnia szkody) Cena tego ubezpieczenia zaczyna się już od 447 zł*
   
- mini casco - to ochrona pojazdu za niewielką cenę w przypadku powstania w nim szkody całkowitej lub kradzieży. Cena tego ubezpieczenia zaczyna się już od 104zł* rocznie!


Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najlepsze AC - po prostu zadzwoń do nas pod numer (95) 718 60 37 lub odwiedź nas na ulicy Reja 5/2 (koło starej policji). Nasz pracownik po krótkiej rozmowie przedstawi Ci kilka najbardziej optymalnych rozwiązań dla Twojego konkretnego, indywidualnego przypadu - to nic nie kosztuje - sam zdecydujesz, czy nasza oferta jest dla Ciebie odpowiednia!