Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

aqaq
Start | Ubezpieczenia | Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenia OC

Ubezpieczenie OC dla posiadaczy pojazdów mechanicznych jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Jego warunki reguluje Ustawa o Ubezpieczeniu Obowiązkowym, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczeń Komunikacyjnych z dnia 22.05.2003 r. Jest ono ważne, bo zabezpiecza nas przed skutkami wypłaty czasami bardzo wysokich odszkodowań osobom poszkodowanym przez nas podczas wypadku drogowego.

Dlaczego warto sie u nas ubezpieczyć:
1. Stworzyliśmy ubezpieczenie proste i tanie
2. Dopasowujemy ubezpieczenie do każdego Klienta indywidualnie
3. Stosujemy wyjątkowy system zniżek
4. Chronimy Cię na wysokie sumy ubezpieczenia:
  • w przypadku szkód na osobie - 1.500.000 euro w odniesieniu do jednego zdarzenia, którego skutki są objęte ubezpieczeniem bez względu na liczbę poszkodowanych
  • w przypadku szkód w mieniu - 300.000 euro w odniesieniu do jednego zdarzenia, którego skutki są objęte ubezpieczeniem bez względu na liczbę poszkodowanych
5. Gwarantujemy 24-godzinny serwis w przypadku szkody
6. Dysponujemy najlepszym na rynku systemem likwidacji szkód

Jeśli równocześnie ubezpieczysz swój dom lub mieszkanie obniżymy cenę ubezpieczenia samochodu, nawet o 10%!

Zielona karta
Ubezpieczenie Zielona Karta chroni posiadacza lub kierującego pojazdem przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim poza granicami Polski, na terytorium państw wymienionych w dokumencie ubezpieczenia. Zielona Karta jest wymagana na terenie 12 państw: Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Iranu, Izraela, Macedonii, Maroka, Mołdawii, Serbii i Czarnogóry, Tunezji, Turcji, Ukrainy.


Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najlepsze OC - po prostu zadzwoń do nas pod numer (95) 718 60 37 lub odwiedź nas na ulicy Reja 5/2 (koło starej policji)
Nasz pracownik po krótkiej rozmowie przedstawi Ci kilka najbardziej optymalnych rozwiązań dla Twojego konkretnego, indywidualnego przypadu - to nic nie kosztuje - sam zdecydujesz, czy nasza oferta jest dla Ciebie odpowiednia!